130 M2 TURNKEY WONEN MET EIGEN KEUZES !

 

Comfortabel en luxe wonen in een bruisende omgeving? Dan is deze woning een schot in de roos.

De woning is gelegen op de begane grond en in het souterrain van een prachtig oud pand en wordt  geheel gerenoveerd geleverd. Omdat de verbouwing nog moet aanvangen kan je zelf nog keuzes maken in o.a. de keuken en het sanitair en extra slaapkamer. De speelse indeling, de luxe afwerking en de heerlijke, diepe achtertuin staan garant voor heel veel woonplezier.

 

De woning is ook nog eens erg leuk gelegen in het Liskwartier, een zeer geliefde en bruisende wijk in Rotterdam-Noord met veel gezellige restaurantjes en een keur aan supermarkten en speciaalzaken. De bereikbaarheid van het openbaar vervoer is heel goed; op loopafstand van station Rotterdam Noord met busverbindingen en de tramhalte nagenoeg voor de deur. Basisscholen en kinderdagverblijven zijn prima vertegenwoordigd, het centrum, Vroesenpark en het Kralingse Bos zijn op fietsafstand. Al met al een erg leuke wijk om te wonen.

 

Indeling:

Begane grond:
Entree, tochtportaal met toegang tot de hal met toilet en garderobekast. Middels de hal kom je in de Living. De begane grond kenmerkt zich door haar speelse indeling met veel ligt inval. De woonkamer biedt tevens toegang tot de werkkamer. De keuken beschikt o.a. over een vaatwasser, inductiekookplaat, ingebouwde afzuiging, combi-oven en magnetron. De serre heeft openslaande deuren met aansluitend een veranda die overgaat in de diepe achtertuin.

 

Souterrain:

Hal met een bergruimte en toegang tot de badkamer en slaapkamers. Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een inloopkast (er kan eventueel gekozen voor een extra slaapkamer). Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde en biedt toegang tot de kledingkamer met toegang tot de technische ruimte. Vanuit deze slaapkamer stap je zo de tuin in ! De modere badkamer wordt voorzien van een ligbad, douche, zwevend toilet en een wastafelmeubel.

 

Bijzonderheden:

– Turnkey met eigen keuzes, middels meer-/minder werk;
– Bouwjaar 1891;
– Woonoppervlakte ca. 130 m2;
– Verwarming en warm water middels een H.R. C.V.- combiketel;
– Fundering is in 2020 vernieuwd;

– Wordt verkocht middels een koop- en aannemingsovereenkomst;

– De bijgevoegde artist impressions geven een indruk van de woning, hier kan van worden afgeweken;

– De VvE wordt geactiveerd;

– Project notaris van toepassing;

 

Deze informatie is met zorg samengesteld, voor de juistheid ervan kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend.

Share This

Vindt u Nultien Makelaars leuk?

Deel het dan met uw vrienden!